ÜRITUSED


Sõbrapäeval tulevad meile külla sõbrad VALM ja ORAV. Tulge ka teie, meie sõbrad 😊
 
Lõbusad Jutud Muusikas lahutavad meeldejäävalt õhtu samal ajal kui meie vahvad kokad valmistavad just selle päeva puhul üllatusmenüü, mis sisaldab endas uusi ja vanu hitte.
 
📎 Kallid sõbrad, palume kohad broneerida võimalikult varakult – saame mahutada ainult piiratud arvu inimesi, hajutades kõiki turvaliselt. Helista 56 209 201 või kirjuta meile info@rannapaargu.ee või Facebookis. Olete oodatud!
 
🎂 Lisaks meelelahutusele on hinna sees sõbrapäeva tort ja väike üllatus!
 
💝 Sooduspilet kahele 15€! 💝
 
VALM & ORAV “Jutud muusikas”
 
Nendel meestel on Teile pajatada palju rääkimata lugusid – kes elanud Ameerikas ja kes kui palju laulutekste kirjutanud. Kes pea kõikides Eesti bändides mänginud ja kelle looming on Eesti muusikamaastikku oma suured jalajäljed jätnud.
 
Ivo Orav, tuntud ka esinejanimega Belka, on Eesti rokiskenes ringi kalpsanud juba veerandsada aastat. Belka on oma küüneviha sisse ajanud bändidele Vennaskond, the Tuberkuloited, the Belka ja August Urr. Tema laulutekste teavad peast kõik endast lugupidavad pungi-ja rokisõbrad.
 
Tarvo Valm on oma kärsitu eluviisiga käinud läbi pea “kõikidest” kohalikest ansamblitest, näiteks The Sun, Jam, Me, Myself and I, Toe Tag, Soul Thrower, Val Tvoar jne jne. Pole olemas akordi mida ta pole vähemalt üht korda kitarrel tõmmanud. Aadressiks on tal vahepeal olnud USA.com ja seal on ta nii mõnegi hullustükiga hakkama saanud. Praegu salvestab ta oma nime alt esimest kantrilikku albumit.
 
Need on mehed, keda lihtsalt peab kuulama.

Toimunud üritused

Reedel kell 23:00 Rannapaargus

Laupäeval, 25 Juulil, Rannapaargus

1. augustil 2020 kell 19-21
Rannapaargus Kärdlas