Tere tulemast Rannapaargusse


Oleme avatud!

Seoses hetkeolukorraga oleme avatud klientidele igapäevaselt järgides 2+2 reeglit hoolikalt. Oleme võimaldanud desinfitseerimisvahendi kasutamise ning hoiame avatud lauad 2+ meetrise vahega.

Nädala sees pakume igapäevaselt uuenevat päevamenüüd, mis on nähtav meie facebooki lehel. Nädalavahetustel saate nautida meie tavamenüüd.

50-aastase ajalooga Rannapaargu on ainulaadne nii oma arhitektuuri, multifunktsionaalsuse, kui ka asukoha poolest otse mererannal, päikeseloojangu vaatega. Asub vaid paari minuti kaugusel Kärdla keskväljakust. Töötab mitte ainult tunnustatud restoranina, vaid ka kohviku, piljardibaari ja ürituskohana. Rannapaargu 70 teenindatavat istekohta siseruumis (arvestamata terrassi), teeb neist Hiiumaa suurima restorani. Lisaks on Rannapaargu (rahvakeeli “Rannakas”) ainus restoran Hiiumaal, mis on avatud aastaringselt ja iga päev. Võimalik soodsalt tellida peolaudu (juubelid, pulmad, peied jne), turismigruppide toitlustamist ja privaatüritusi. Nädalavahetustel on avatud populaarne “Rannaka ööklubi” lasershow ja DJ’ga.