Tere tulemast Rannapaargu


PAI kampaania info:

PAI on kodanikualgatus – reaalne, silmale nähtav ja käega katsutav tänuavaldus õdedele ja hooldustöötajatele, kes hoolitsevad meie tervise eest ja võitlevad pandeemias meie elude eest, tehes oma tööd peamiselt nähtamatult.
Tahame samuti tänada meie tublisid haiglatöötajaid ning pakkuda võimaluse realiseerida oma PAI kaart Rannapaargus.
Tule koos sõbra, pere või kaaslasega nautima mõnusat õhtusööki, pokaali veini ja miks mitte ka väikest kokteili. Väike lõõgastus kulub peale rasket tööpäeva ikka ära 🙂
Kõigile PAI kaartide kasutajatele rakendub -10% soodustus.
PAI kaartide kasutus nädala sees 18:00 – 21:00 ning terve laupäev ja pühapäev.
Kindlasti palume broneerida laud ja mainida ära PAI kaardi kasutus.

Jälgi kindlasti tulevaid üritusi!

50-aastase ajalooga Rannapaargu on ainulaadne nii oma arhitektuuri, multifunktsionaalsuse, kui ka asukoha poolest otse mererannal, päikeseloojangu vaatega. Asub vaid paari minuti kaugusel Kärdla keskväljakust. Töötab mitte ainult tunnustatud restoranina, vaid ka kohviku, piljardibaari ja ürituskohana. Rannapaargu 70 teenindatavat istekohta siseruumis (arvestamata terrassi), teeb neist Hiiumaa suurima restorani. Lisaks on Rannapaargu (rahvakeeli “Rannakas”) ainus restoran Hiiumaal, mis on avatud aastaringselt ja iga päev. Võimalik soodsalt tellida peolaudu (juubelid, pulmad, peied jne), turismigruppide toitlustamist ja privaatüritusi. Nädalavahetustel on avatud populaarne “Rannaka ööklubi” lasershow ja DJ’ga.