Tere tulemast Rannapaargu


Ansambel Fööniks seab sammud Hiiumaa poole ja seda selleks, et esitleda oma uut kauamängivat “Võluväel”.
Fööniks viljeleb meloodilist eestikeelset rockmuusikat, mille kõlavärvid hõlmavad kõike hoogsast pop-rockist kuni kaasakiskuvate heavyriffideni. Kõik see on ette kantud väga hea pillimänguoskuse ja energilise lavashow’ga.

Uksed avatakse kell 21:00
Pilet: 10€
Tule lase oma sisemine loom välja ja roki koos Fööniksiga!

[ngg src=”galleries” ids=”7″ display=”basic_slideshow” transition_style=”fade” transition_speed=”4500″ show_thumbnail_link=”0″]

Jälgi kindlasti tulevaid üritusi!

50-aastase ajalooga Rannapaargu on ainulaadne nii oma arhitektuuri, multifunktsionaalsuse, kui ka asukoha poolest otse mererannal, päikeseloojangu vaatega. Asub vaid paari minuti kaugusel Kärdla keskväljakust. Töötab mitte ainult tunnustatud restoranina, vaid ka kohviku, piljardibaari ja ürituskohana. Rannapaargu 70 teenindatavat istekohta siseruumis (arvestamata terrassi), teeb neist Hiiumaa suurima restorani. Lisaks on Rannapaargu (rahvakeeli “Rannakas”) ainus restoran Hiiumaal, mis on avatud aastaringselt ja iga päev. Võimalik soodsalt tellida peolaudu (juubelid, pulmad, peied jne), turismigruppide toitlustamist ja privaatüritusi. Nädalavahetustel on avatud populaarne “Rannaka ööklubi” lasershow ja DJ’ga.